Drift Trike

Drift Trike

Drift Trike czyli trójkołowce do driftu. Historia tych pojazdów zaczyna się w Nowej Zelandii gdzie na początku napędzane siłą grawitacji służyły do jazdy z gór.

Ewolucja oraz rosnąca popularność tych pojazdów na całym świecie pozwoliła na modyfikacje i przeniesienie jazdy na płaskie parkingi. Aktualnie ilość różnych możliwości napędu pozwala na idealne dopasowanie do oczekiwań klientów. W mojej ofercie klient może znaleźć trajki firmy TRIAD z napędem nożnym które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Jako konstruktor oferuje klientom trajki o napędzie spalinowym i elektrycznym które indywidualnie są spersonalizowane pod wymiary, kolorystykę oraz inne życzenia. Moje trajki znalazły wielu klientów indywidualnych jak i firmy w których trajki są wykorzystywane komercyjnie.

Pierwszy w Polsce tor do jazdy trajkami Drift – Trike w Lublinie został zaopatrzony w 4 trajki o napędzie elektrycznym.


Jesteś zainteresowany/zainteresowana trajka to pisz a indywidualnie wycenimy potrzebny produkt. Chcesz otworzyć własny tor dla trajek lub planujesz urozmaicić swoją ofertę na istniejącym torze gokartowym, również serdecznie zapraszam do kontaktu.